SOFT DERM

SOFT DERM

Periodisku zinātnisko meklējumu rezultātā, atrodot piemērotus komponentus, aromātus un sabalansētu recepti, ir radusies sērija Soft Derm. Kosmētisko līdzekļu sastāvā ir iekļauts unikāls termālais ūdens, kas īpaši piemērots jutīgas sejas ādas kopšanai, kurai raksturīgs mitruma zudums, kuperoze, samazināta ādas barjerfunkcija.

Attīroša želeja 500 ml

Gēlveida konsistences attīrītājs, kas paredzēts jutīgas sejas ādas kopšanai. Sabalansētais želejas sastāvs, kura pamatā ir termālais ūdens un dabīgie komponenti bez konservantiem, ideāli piemērots ļoti sausas, jutīgas, pat iekaisušas ādas attīrīšanai. Dziļi attīra ādu, kā arī noņem dekoratīvās kosmētikas paliekas. želejasm piemīt reģenerējoša, mīkstinoša un nomierinoša iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, attīrošu komponentu bāze, kas īpaši izstrādāt jutīgai sejas ādai, jojobas esters.

Pīlinga želeja 200 ml

Atjaunojošs pīlings, kas maigi noņem atmirušās ādas šūnas un dziļi attīra ādu. Izlīdzina, mitrina, atjauno, nomierina un mīkstina ādu. Pīlingam ir pretiekaisuma iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, jojobas pērlītes, aloe vera, ūdenī šķīstoša olīveļļa.

Nomierinošs, mitrinošs sejas toniks 500 ml

Intensīvi tonizē un mitrina jutīgu, sakairinātu ādu, aktivizē reģenerēšanās un atveseļošanās procesus, radot patīkamu svaiguma sajūtu. Lietošanas rezultātā samazinās nieze, apsārtums, lobīšanās, kairinājums un āda kļūst elastīgāka. Tonikam ir nomierinoša iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, alantoīns, pantenols, jūras aļģu ekstrakts, SymCalmin®

Aktīvais serums 24 gb. x 4 ml

Sejas ādu nomierinošs, mitrinošs un izlīdzinošs serums, kas efektīvi novērš hiperēmiju (apsārtumu), ir pretiekaisuma un antioksidantu īpašības. Atjauno ādas aizsargfunkcijas, kavē kuperozes veidošanos, novērš ādas sausumu, raupjumu un lobīšanos. Āda kļūst maiga un gluda. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, piena proteīni, hidrolizēts sojas proteīns, jūras aļģu ekstrakts, SymCalmin®, kapera ekstrakts.

Nomierinoša sejas maska 200 ml

Nomierinoša, reģenerējoša sejas maska ar fitoestrogēnu efektu, aktivizē ādas detoksikācijas funkciju, absorbējot un izvadot šlakvielas un toksīnus. Lietošanas rezultātā āda kļūst gluda, atjaunojas ādas aizsargfunkcija, tiek novērsta sausas ādas problēma, tiek atjaunota (reģenerējas) brīvo radikāļu bojātās šūnas, kavēta kuperozes veidošanās, samazinās lobīšanās un apsārtums, āda kļūst maiga. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, cinka oksīds, jūras aļģu ekstrakts, kapera ekstrakts, avokado eļļa, jojobas eļļa, SymCalmin®

Nomierinoša dienas emulsija 115 ml

Nomierinoša emulsija, kas aizsargā ādu no ārējās vides faktoriem un saules stariem. Emulsija mitrina, nomierina, samazina apsārtumu un niezi, kā arī atjauno jutīgu sejas ādu. Aktīvās sastāvdaļas: termālais ūdens, Aloe vera, kapera ekstrakts, jūras aļģu ekstrakts, alantoīns.