Profesionāļiem

ESSENTIELLE

ESSENTIELLE līnijas līdzekļi ir paredzēta sejas ādas kopšanai, kombinācijā ar citiem ATACHE kopšanas līdzekļiem, gan ikdienai, gan savienojumā ar profesionālajām procedūrām. Ideāli piemērota visiem ādas tipiem. Labākā izvēle, kas palīdz attīrīt, relaksē t un kopt ādu. Ikdienas skaistuma rituālam.

ALL PRODUCTS >>

SOFT DERM

Periodisku zinātnisko meklējumu rezultātā, atrodot piemērotus komponentus, aromātus un sabalansētu recepti, ir radusies sērija Soft Derm. Kosmētisko līdzekļu sastāvā ir iekļauts unikāls termālais ūdens, kas īpaši piemērots jutīgas sejas ādas kopšanai, kurai raksturīgs mitruma zudums, kuperoze, samazināta ādas barjerfunkcija.

produkti >>

OILY SKIN

ATACHE, līderis zinātniskās kosmētikas izstrādes jomā, piedāvā inovatīvus, efektīvus risinājumus taukainas, problemātiskas ādas un aknes skartas ādas kopšanā. Lietojot Oily Skin produktus, āda tiek dziļi attīrīta un mitrināta, regulēts lipīdu izdalīšanās process.

Oily prof.jpg

produkti >>

LIFT THERAPY

EKSKLUZĪVA PROFESIONĀLĀ PROGRAMMA SEJAS ĀDAS LIFTINGAM.

Revolucionārā formula apvieno hialuronskābi un sojas izoflavonu. Rezultātā tiek uzlabots sejas ovāls un ādas turgors (elasticitāte). Aktīvās vielas, kas nodrošina procedūras efektivitāti:

 • GATULINE ® koncentrāts - Jauna ādu modelējoša sastāvdaļa, kas stimulē dabīgās liftinga īpašības. Darbības veids balstās uz šūnu augšanas stimulēšanu, kas savukārt palīdz restrukturēt ādas konfigurāciju.
 • Genisteīns (Sojas izoflavons) - Palīdz kontrolēt šūnu atjaunošanās procesu, stimulē kolagēna rašanos, kā rezultātā āda kļūst elastīga un izlīdzināta. Pateicoties savām antioksidanta īpašībām, tas kavē ādas novecošanās procesus.
 • Hialuronskābe (lielmolekulāra un mazmolekulāra) - darbojas gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, tādā veidā garantējot visas ādas struktūras intensīvu mitrināšanu.
 • ESSENSKIN® (īpašs komponents, kas paredzēts kakla ādas liftingam) - papildus kalcija (stiprina starpšūnu saites) un aminoskābes avots ādai.

lift prof.jpg

produkti >>

C VITAL

TRĪSKĀRŠA ANTIOKSIDANTU PROCEDŪRA

Sejas kopšanas procedūra, kuras pamatā ir dabiskie antioksidanti, kas uztur lipīdu balansu, aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa, nostiprina asinsvadu sieniņas, padarot ādu veselīgu un izlīdzinot tās toni. Inovatīvās kopšanas pamatā ir ideāls tīrā vitamīna C, E un lipolskābes balanss. Aktīvās vielas, kas nodrošina procedūras efektivitāti:

 • C vitamīns (L askorbīnskābe) – pati aktīvāka vitamīna C vitamīna forma. Nejonizētā askorbīnskābes L forma ar zemu pH 2,5 – 3 līmeni iekļauta mikroemulsijas sistēmā, nodrošina teicamu preparāta uzsūkšanos, saglabājot savu bioloģisko aktivitāti un stabilitāti kosmētiskā līdzekļa uzglabāšanas laikā.
 • Alfa lipolskābe – antioksidants, kas novērš ādas bojāšanos un novecošanu. C Vital procedūrā alfa lipolskābe nodrošina ādas atjaunošanās funkciju.

produkti >>

VITAL AGE RETINOL

INTENSĪVA UN IZSMALCINĀTA PRETGRUMBU KOPŠANA

Profesionāla sejas kopšanas procedūra, kas intensīvi iedarbojas uz grumbiņām un laika atstātajām izmaiņām ādā. Tieši augstā aktīvo komponentu absorbcija ādā, nodrošina izcilus rezultātus. Procedūra ietilpst 4 komponenti:

produkti >>

DESPIGMEN

AUGSTVĒRTĪGA UN EFEKTĪVA PRETPIGMENTĀCIJAS PROCEDŪRA

Kā par pamatu šīs līnijas izstrādei ir ņemti pētījumi, kuros meklēti efektīvi līdzekļi cīņā pret hiperpigmetāciju, kas rodas organismā, sarežģītu bioloģisko procesu rezultātā. Rezultātā

 1. Tiek noregulēts melanīna izstrādes process.
 2. Intensīvi mitrina ādu, padarot to maigu un mirdzošu.
 3. Esošie pigmenta plankumi kļūst gaišāki.
 4. Likvidē tumšos plankumus.

Pigmentu balināšanai

produkti >>

EXCELLENCE PROGRAMMA

ATACHE Laboratories piedāvā EXCELLENCE programmu sejas kopšanai – ekskluzīva, profesionāla pretnovecošanās (anti-age) programma, kuras komponentu aktīvās sastāvdaļas ir īpaši izmeklētas un iedarbojas uz trīs slāņiem, kas veido ādas struktūru – šūnās, starpšūnu matricā un epidermā. Profesionālās kosmētikas piedāvājumā esošie komponenti NESATUR PARABĒNUS!

Ieguvumi, veicot EXCELLENCE PROCEDŪRU:

 1. Palīdz saglabāt sejas ādu ilgstoši jaunu, aizkavē šūnu novecošanās procesu, pasargājot hromosomās esošos telomērus un stimulējot telomerāzes producēšanos
 2. Paildzina korektu un precīzu šūnu funkciju norisi
 3. Pasargā un atjauno šūnu DNS. Iedzimtā transmisija
 4. Nostiprina ādas ekstracelulāro matricu (Kolagēns, Elastīns un Hialuronskābe)
 5. Stimulē kolagēna produkciju un fibroblastu reģenerēšanos
 6. Regulē ādas mitrināšanu caur šūnu ūdens kanāliem (proteīniem) akvaporīns4 un klaudīns1
 7. Nodrošina oligoelementu (kalcijs, magnijs, cinks) iesaisti šūnas kvalitatīvā atjaunošanās procesā
 8. Padara ādu gludu, pilnīgu, mīkstu, mitrinātu un starojošu, atjauno iepriekš zudušo ādas kvalitāti.

Excellence procedūra no ATACHE

produkti >>