OILY SKIN

OILY SKIN

ATACHE, līderis zinātniskās kosmētikas izstrādes jomā, piedāvā inovatīvus, efektīvus risinājumus taukainas, problemātiskas ādas un aknes skartas ādas kopšanā. Lietojot Oily Skin produktus, āda tiek dziļi attīrīta un mitrināta, regulēts lipīdu izdalīšanās process.

Dziļi attīroša želeja sejai 500 ml

Paredzēta taukainai ādai un ādai ar akne. Lietošanas rezultātā samazinās lipīdu izdalīšanās un taukainais spīdums, tiek novērsta iekaisuma iespēja. Samazinās stafilokoku infekcijas iespējamība, tiek novērsti sastrēgumi porās, samazinās tauku sekrēcija, ir nomierinoša iedarbība, kā arī tiek paātrināts dzīšanas process. Aktīvās sastāvdaļas: Cinka PCA, Salicilskābe, alantoīns, ēteriskās eļļas, kaprila glicīns

Regulējošs losjons sejas ādai 500 ml

Attīrīšanai un tonizēšanai paredzēts losjons, kas normalizē lipīdu sekrēciju un regulē ādas virskārtas bakteriālo vidi, paredzēts taukainai sejas ādai un ādai ar akne. Mitrina, samazina lipīdu sekrēciju, piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, novērš poru aizsprostošanos, korķu veidošanos, normalizē šūnu keratinizāciju. Aktīvās sastāvdaļas: Cinka PCA, Salicilskābe, hlorheksidīna diglukonāts.

Atjaunojošs pīlings 12 gb. x 5 ml

Spēcīgs dziļā pīlinga līdzeklis, kas atbrīvo sejas ādu no atmirušajām šūnām, samazina iekaisumu, normalizē keratinizācijas procesu folikulu līmenī, piemīt antibakteriāla iedarbība. Āda kļūst tīra un svaiga, tiek aktivizēts ādas reģenerēšanās process, paātrinās dzīšanas process, samazinās fotonovecošanās pazīmes, uzlabojas mitruma līmenis, āda tiek sagatavota nākamajam procedūras posmam. Aktīvās sastāvdaļas: glikolskābe 15%, salicilskābe, laktobioniskā skābe, alvejas želeja.

Regulējošs, attīrošs serums sejas ādai ar akne 12 gb. x 5 ml

Serums, kas paredzēts, lai atjaunotu un līdzsvarotu akne skarto ādu. Regulē lipīdu izdalīšanos, uzlabo ādas tekstūru un izlīdzina, mitrina to, piemīt antibakteriālas un antioksidantu īpašības, samazina taukaino spīdumu un sašaurina poras, novērš iekaisumu veicinošo enzīmu aktivitāt i. Aktīvās sastāvdaļas: kaprila glicīns, Sebokrils (Seboclear-MP ®), Bisabolols, Cinka PCA, ēteriskās eļļas, Evermat TM.

Regulējošs serums taukainai sejas ādai 12 gb. x 5 ml

Serums, kas normalizē lipīdu sekrēciju un mitrina ādu, piešķir ādai matētu efektu, izlīdzina to un uzlabo vielmaiņu, piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības. Ir nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: kapril glicīns, Sebokrils (Seboclear-MP ®), Evermat TM, Bisabolols.

Attīroša maska 200 ml

Novatoriska, dziļi attīroša maska sejas ādai, kas līdzsvaro lipīdu izdalīšanos, paātrina dzīšanas procesu un novērš aknes veidošanos. Ir attīroša, mitrinoša, pretiekaisuma un antiseptiska iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: cinka oksīds, bisabolols, alantoīns, sērs, kaolīns.

Regulējošs sejas krēms 200 ml

Pateicoties ideālajai aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, krēms regulē tauku sekrēciju un mitruma balansu ādā, kā arī saglabā normālu PH līmeni, piemīt antioksidantu īpašības. Sašaurinās poras, uzlabojas ādas struktūra, āda kļūst svaiga un viegli matēta.