OILY SKIN

Oily Skin

ATACHE, līderis zinātniskās kosmētikas izstrādes jomā, piedāvā inovatīvus, efektīvus risinājumus taukainas, problemātiskas ādas un aknes skartas ādas kopšanā. Lietojot Oily Skin produktus, āda tiek dziļi attīrīta un mitrināta, regulēts lipīdu izdalīšanās process.

Dziļi attīroša želeja sejai 500 ml

Paredzēta taukainai ādai un ādai ar akne. Lietošanas rezultātā samazinās lipīdu izdalīšanās un taukainais spīdums, tiek novērsta iekaisuma iespēja. Samazinās stafilokoku infekcijas iespējamība, tiek novērsti sastrēgumi porās, samazinās tauku sekrēcija, ir nomierinoša iedarbība, kā arī tiek paātrināts dzīšanas process. Aktīvās sastāvdaļas: Cinka PCA, Salicilskābe, alantoīns, ēteriskās eļļas, kaprila glicīns

Regulējošs losjons sejas ādai 500 ml

Attīrīšanai un tonizēšanai paredzēts losjons, kas normalizē lipīdu sekrēciju un regulē ādas virskārtas bakteriālo vidi, paredzēts taukainai sejas ādai un ādai ar akne. Mitrina, samazina lipīdu sekrēciju, piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības, novērš poru aizsprostošanos, korķu veidošanos, normalizē šūnu keratinizāciju. Aktīvās sastāvdaļas: Cinka PCA, Salicilskābe, hlorheksidīna diglukonāts.

Regulējošs serums taukainai sejas ādai 12 gb. x 5 ml

Serums, kas normalizē lipīdu sekrēciju un mitrina ādu, piešķir ādai matētu efektu, izlīdzina to un uzlabo vielmaiņu, piemīt antiseptiskas un antibakteriālas īpašības. Ir nomierinoša un pretiekaisuma iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: kapril glicīns, Sebokrils (Seboclear-MP ®), Evermat TM, Bisabolols.

Attīroša maska 200 ml

Novatoriska, dziļi attīroša maska sejas ādai, kas līdzsvaro lipīdu izdalīšanos, paātrina dzīšanas procesu un novērš aknes veidošanos. Ir attīroša, mitrinoša, pretiekaisuma un antiseptiska iedarbība. Aktīvās sastāvdaļas: cinka oksīds, bisabolols, alantoīns, sērs, kaolīns.

Regulējošs sejas krēms 200 ml

Pateicoties ideālajai aktīvo sastāvdaļu kombinācijai, krēms regulē tauku sekrēciju un mitruma balansu ādā, kā arī saglabā normālu PH līmeni, piemīt antioksidantu īpašības. Sašaurinās poras, uzlabojas ādas struktūra, āda kļūst svaiga un viegli matēta.