LIFT THERAPY

LIFT THERAPY

EKSKLUZĪVA PROFESIONĀLĀ PROGRAMMA SEJAS ĀDAS LIFTINGAM.

Revolucionārā formula apvieno hialuronskābi un sojas izoflavonu. Rezultātā tiek uzlabots sejas ovāls un ādas turgors (elasticitāte). Aktīvās vielas, kas nodrošina procedūras efektivitāti:

  • GATULINE ® koncentrāts - Jauna ādu modelējoša sastāvdaļa, kas stimulē dabīgās liftinga īpašības. Darbības veids balstās uz šūnu augšanas stimulēšanu, kas savukārt palīdz restrukturēt ādas konfigurāciju.
  • Genisteīns (Sojas izoflavons) - Palīdz kontrolēt šūnu atjaunošanās procesu, stimulē kolagēna rašanos, kā rezultātā āda kļūst elastīga un izlīdzināta. Pateicoties savām antioksidanta īpašībām, tas kavē ādas novecošanās procesus.
  • Hialuronskābe (lielmolekulāra un mazmolekulāra) - darbojas gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, tādā veidā garantējot visas ādas struktūras intensīvu mitrināšanu.
  • ESSENSKIN® (īpašs komponents, kas paredzēts kakla ādas liftingam) - papildus kalcija (stiprina starpšūnu saites) un aminoskābes avots ādai.

Perofmance Neck Solution Serums kaklam un pazodes līnijai 5 gb. x 4 ml

Serums paredzēts, lai atjaunotu kakla ādas un zoda līnijas elasticitāti. Formula ar dabisko liftinga efektu, kuras sastāvā ir ESSENSKIN®, kalcijs un aminoskābes, nodrošina reģenerējošu darbību un aktivizē šūnu vielmaiņu (metabolismu). Aktīvās sastāvdaļas: sojas izoflavons, hialuronskābe, ESSENSKIN®, Slimbuster®.

Lift Excellence Modelējošs koncentrāts sejas ādai 5 gb. x 4 ml

Jaunākās paaudzes koncentrāts peredzēts sejas ādai, kura ir zaudējusi tvirtumu. Koncentrāta pamatā ir ideāla Gatuline®, sojas izoflavona un hialuronskābes kombinācija, kas aktivizē ādas dabīgās liftinga īpašības. Sejas kontūras kļūst noteiktākas, uzlabojas un atjaunojas ādas struktūra. Aktīvās sastāvdaļas: Gatuline® koncentrāts, sojas izoflavons un hialuronskābe.

Model Lift Mask Modelējošā liftinga maska 5 gb. x 30 g

Jaunākās paaudzes maska – plēvīte, pateicoties augstajai silīcija koncentrācijai uzlabo gan ādas tekstūru, gan tonusu. Precizē sejas ovāla līnijas un uzlabo ādas elasticitāti, vienlaikus veicinot aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos. Aktīvās sastāvdaļas: silīcijs

Sculpt Lift Shock Liftinga emulsija 30 ml

Emulsijas sastāvā esošās vielas: sojas izoflavons, Gatuline® koncentrāts, hialuronskābe un Eleuterokoka ekstrakts ekstrakts, piešķir ādai elasticitāti, izlīdzina to un rada samtaini gludu sajūtu. Aktīvās sastāvdaļas: sojas izoflavons, Gatuline® koncentrāts, hialuronskābe, Eleuterokoka ekstrakts (Araliaceae dzimta).