C VITAL

C VITAL

TRĪSKĀRŠA ANTIOKSIDANTU PROCEDŪRA

Sejas kopšanas procedūra, kuras pamatā ir dabiskie antioksidanti, kas uztur lipīdu balansu, aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa, nostiprina asinsvadu sieniņas, padarot ādu veselīgu un izlīdzinot tās toni. Inovatīvās kopšanas pamatā ir ideāls tīrā vitamīna C, E un lipolskābes balanss. Aktīvās vielas, kas nodrošina procedūras efektivitāti:

  • C vitamīns (L askorbīnskābe) – pati aktīvāka vitamīna C vitamīna forma. Nejonizētā askorbīnskābes L forma ar zemu pH 2,5 – 3 līmeni iekļauta mikroemulsijas sistēmā, nodrošina teicamu preparāta uzsūkšanos, saglabājot savu bioloģisko aktivitāti un stabilitāti kosmētiskā līdzekļa uzglabāšanas laikā.
  • Alfa lipolskābe – antioksidants, kas novērš ādas bojāšanos un novecošanu. C Vital procedūrā alfa lipolskābe nodrošina ādas atjaunošanās funkciju.

Vitamin C pure stable Tīra C vitamīna serums 5 gb. x 4ml

Produkts ar augstu C vitamīna koncentrāciju, kas aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem, veicot liftinga un mitrināšanas funkcijas. Viegli uzsūcas ādā, pārvarot epidermas barjeru. Serums iedarbojas tieši uz šūnām un regulē bioķīmiskās reakcijas, kas atbildīgas par priekšlaicīgām novecošanas pazīmēm un iekaisuma procesiem. Aktīvās sastāvdaļas: tīrs, stabilizēts C vitamīns.

Vitamin Complex Facial lotion Losjons sejai ar vitamīnu kompleksu 110 ml

Ārstniecisks un kosmētisks losjons, kas papildināts ar bagātīgu vitamīnu devu. Intensīvi iedarbojas pret foto novecošanos, baro un stimulē ādas šūnas, nodrošinot tās ar enerģiju, kas nepieciešama reģenerēšanās procesiem. Speciāli izstrādāta formula veicina aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos, kas nodrošina tūlītēju mitrināšanu un svaiguma sajūtu. Aktīvās sastāvdaļas: zigrkastaņas ekstrakts, Indijas kastaņa augļu ekstrakts, brūnaļģe, vitamīnu komplekss.

Compressed Facial Mask Neaustas celulozes sejas maska 5 gb.

Neaustas celulozes matrica, kas izstrādāta īpaši C-Vit procedūrai, ideāli piekļaujas sejas formai, kad tiek piesūcināta ar multivitamīnu kompleksu. Tas nodrošina aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos.

Antioxidant mask Antioksidantu maska 5 gb. x 30 g

Alginātu maska, kas satur spēcīgu antioksidantu kompleksu (zaļā tēja, C vitamīns), kas aizsargā ādu no brīvo radikāļu ietekmes. Mask nodrošina bioloģiski aktīvo komponentu iekļūšanu dziļākajos slāņos, uzlabojot ādas elasticitāti, padarot ādu gludu un svaigu. Aktīvas sastāvdaļas: C vitamīns, zaļā tēja, nātrija algināts.

Active fluid Aktīvais fluīds ar E vitamīnu 5 gb. x 4 ml

Vieglas tekstūras fluīds, kura sastāvā ideālā balansā esošās aktīvās vielas: E vitamīns un alfa lipolskābe, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanās procesu, regulē ūdens balansu gan dermā, gan epidermā, rada optimālu vidi ādas reģenerēšanās procesiem. Āda kļūst starojoša un atjaunota. Aktīvās sastāvdaļas: E vitamīns, alfa lipolskābe.