VITAL AGE RETINOL

VITAL AGE RETINOL

INTENSĪVA UN IZSMALCINĀTA PRETGRUMBU KOPŠANA

Profesionāla sejas kopšanas procedūra, kas intensīvi iedarbojas uz grumbiņām un laika atstātajām izmaiņām ādā. Tieši augstā aktīvo komponentu absorbcija ādā, nodrošina izcilus rezultātus. Procedūra ietilpst 4 komponenti:

Retinola kapsulas 10 gb. x 0,28 ml

Formula ar augstu retinola koncentrāciju, kas panākta, sadalot aktīvos komponentus sīkās nanodaļiņās, nodrošina tīra A vitamīna iekļūšanu dermā, rezultātā, ievērojami samazinot grumbiņas sejas, kakla un dekoltē zonā. Kapsulas apvalks nodrošina augstu preparāta kvalitāti un efektivitāti. Aktīvās sastāvdaļas: retinols, sojas lecitīns.

Koenzīma Q10 kapsulas 5 gb. x 0,28 ml

Kapsulas satur serumu, kuru pamatā ir aktīvā viela ar augstu Q10 koncentrāciju, kas pastiprina retinola iedarbību un sniedz vēlamos rezultātus. Āda tiek dziļi mitrināta un samazinās grumbiņas. Aktīvās sastāvdaļas: koenzīms Q10 2%, lecitīns, saulespuķu eļļa.

Mitrinoša maska sejai un kaklam 5 gb.

Mitrinoša maska, kuras pamatā ir hidrogels apvienots ar aktīvajām sastāvdaļām. Āda tiek dziļi mitrināta un barota, rezultāts saglabājas vairāk kā 24h, tiek aktivizēta retinola un Q10 iekļūšana dziļākajos ādas slāņos, uzlabojas elasticitāte un tonuss. Aktīvās sastāvdaļas: nātrija hialuronāts, minerālvielas, kliņģerīšu eļļa, algināts.

Fluīds sejas ādai 5 gb. x 5ml

Emulsija izlīdzina grumbiņas, mīkstina ādu, ātri iesūcas neatstājot taukainu sajūtu, izlīdzina ādas toni, radot SOFT FOCUS efektu. Lieliski aizsargā no UV stariem. Aktīvās sastāvdaļas: E vitamīns 0.2%, glicerīns, saules filtri.