DESPIGMEN

DESPIGMEN

AUGSTVĒRTĪGA UN EFEKTĪVA PRETPIGMENTĀCIJAS PROCEDŪRA

Kā par pamatu šīs līnijas izstrādei ir ņemti pētījumi, kuros meklēti efektīvi līdzekļi cīņā pret hiperpigmetāciju, kas rodas organismā, sarežģītu bioloģisko procesu rezultātā. Rezultātā

  1. Tiek noregulēts melanīna izstrādes process.
  2. Intensīvi mitrina ādu, padarot to maigu un mirdzošu.
  3. Esošie pigmenta plankumi kļūst gaišāki.
  4. Likvidē tumšos plankumus.

Pigmentu balināšanai

Glycolic Exfoliating Gel

Pīlinga želeja 10 gb. x 1,3 ml Ļoti efektīva, atjaunojoša pīlinga želeja, kas nodrošina maksimālu komfortu ādai. Īpaši koncentrētas formulas līdzeklis noņem epidermas augšējo slāni, kā rezultātā tiek izlīdzināts ādas tonis, mazinās pigmentu intensitāte, tiek kavēts melanīna uzkrāšanās process, kas ir hiperpigmentācijas pamatā. Āda kļūst maiga un gluda. Pamatā 24% glikolskābe.

Neutralizing solutions

Neitralizējošs šķīdums 10 gb. x 4 ml Vieglas konsistences šķīdums, kas neitralizē glikoskābes darbību, kam piemīt ādu balinošas īpašības. Mirklīgi noņem apsārtumu. Aktīvās sastāvdaļas: nātrija bikarbonāts

Antioxidant Complex

Antioksidantu komplekss 10 gb. x 2,2 ml Ekskluzīvs līdzeklis, kas satur stabilizētu C vitamīnu, kas pārveido oksidējušos melanīnu bezkrāsainā melanīnā, kā arī palēnina novecošanās procesu, samazina iekaisumu un apsārtumu, stiprina šūnu membrānas. Āda kļūst gluda, samazinās tās bojājumi.

Specific Anti – Taches Solution

Pigmentus balinošs krēms 20 ml Īpaša pretpigmentācijas ārstēšana. Unikāla dabīgo ekstraktu kombinācija, kuras pamatā ir lakricas saknes ekstrakts, kojic skābes dipalmitāts un dzērvenes ekstrakts, novērš pigmenta plankumu veidošanos, kā arī balina jau izveidojušos pigmentus, uz sejas, kakla, dekoltē un roku ādas. Krēms tieši iedarbojas uz tirozīna enzīmu, kas atbild par melanīna veidošanos.

Radiance Mask

Balinoša sejas maska 10 gb. x 30 g Dabīga alginātu sejas maska, kuras pamatā ir jūras aļģes, kas bagātinātas ar tīru C vitamīnu. Pasargā sejas ādu no brīvo radikāļu iedarbības, darbojas kā antioksidants, atjauno un balina sejas ādu, nostiprina ādas aizsargmehānismu. Aktīvās sastāvdaļas: tīrs C vitamīns, jūras aļģes.