EXCELLENCE PROGRAMMA

EXCELLENCE PROGRAMMA

ATACHE Laboratories piedāvā EXCELLENCE programmu sejas kopšanai – ekskluzīva, profesionāla pretnovecošanās (anti-age) programma, kuras komponentu aktīvās sastāvdaļas ir īpaši izmeklētas un iedarbojas uz trīs slāņiem, kas veido ādas struktūru – šūnās, starpšūnu matricā un epidermā. Profesionālās kosmētikas piedāvājumā esošie komponenti NESATUR PARABĒNUS!

Ieguvumi, veicot EXCELLENCE PROCEDŪRU:

  1. Palīdz saglabāt sejas ādu ilgstoši jaunu, aizkavē šūnu novecošanās procesu, pasargājot hromosomās esošos telomērus un stimulējot telomerāzes producēšanos
  2. Paildzina korektu un precīzu šūnu funkciju norisi
  3. Pasargā un atjauno šūnu DNS. Iedzimtā transmisija
  4. Nostiprina ādas ekstracelulāro matricu (Kolagēns, Elastīns un Hialuronskābe)
  5. Stimulē kolagēna produkciju un fibroblastu reģenerēšanos
  6. Regulē ādas mitrināšanu caur šūnu ūdens kanāliem (proteīniem) akvaporīns4 un klaudīns1
  7. Nodrošina oligoelementu (kalcijs, magnijs, cinks) iesaisti šūnas kvalitatīvā atjaunošanās procesā
  8. Padara ādu gludu, pilnīgu, mīkstu, mitrinātu un starojošu, atjauno iepriekš zudušo ādas kvalitāti.

Excellence procedūra no ATACHE

Bioloģiskais aktivators 5 ampulas x 5 ml

Efektīva oligoelementu kombinācija nodrošina kvalitatīvu šūnas regulāciju un reģenerāciju, kas cīnās un novērš ādas novecošanos. Var izmantot mezoterapiju, radiofrekvences, jonizāciju (iedarbojas ar + joniem).

Revilatizējošs koncentrāts 5 tūbiņas x 8 ml

Anti-age serums, kas aizkavē šūnu novecošanās procesu. Pateicoties seruma restrukturējošām īpašībām, sejas āda kļūst redzami jaunāka jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Barojoša kaviāra sejas maska

Gēls 5 gb. x 100 ml, pūdermaska 5 gb. x 25 g Inovatīva 2 soļu alginātu maska ar kaviāra ekstraktu. Pateicoties sastāvā iekļautajām kaviāra ekstraktam, tiek stimulēts šūnu reģenerēšanās process, āda atgūst vienmērīgu toni, uzlabojas elasticitāte, maskai piemīt sejas ādu nostiprinošs efekts. Sajauc gēlu ar masku un klāj uz ādas augšupejošām kustībām. Ļauj iedarboties 10 min. Var klāt tuvu acu zonai, savas aktivitātes dēļ nav ieteicams klāt uz acīm. Maska sacietē vidēji ātri, pietiek sejas, kakla un dekoltē augšdaļas noklāšanai.

Ādas struktūru uzlabojošs krēms 20 ml

Sejas krēms procedūras noslēgumam ar intensīvu darbību. Aktīvo komponentu sastāvs aizkavē šūnu novecošanās procesu. Āda kļūst gluda, patīkami mirdzoša un veselīga.

Koncentrēts pretgrumbu līdzeklis 10 ml

Efektīvs lokālas iedarbības krunciņu koncentrāts, kas nodrošina ilgstošu gludas ādas efektu. Inovatīvā formula, kuras pamatā ir 3D tehnoloģiju apkopojums un hialuronskābes mirkosfēras, nekavējoties izlīdzina, aizpilda grumbiņas, palielinot ādas apjomu. Vieglām punktveida kustībām uzklāj lokāli uz grumbiņām.