Ādas mitrināšana vienmēr noderēs

Pavasaris ir laiks kad mostas daba un arī mēs vairāk pievēršam uzmanību savam ārējam izskatam, proti sejas ādai. Pareizi kopta āda izskatās starojoša un veselīga.

Ādu mitrināt mēs varam uzņemot pietiekami daudz šķidruma, kā arī izvēloties sejas kopšanas kosmētiku ar hialuronskābi.

Hialuronoskābe ir katra cilvēka organismā, bet visvairāk tieši jaundzimušajiem, nodrošinot mazuļu audu attīstību un augšanu, ātru rētu un brūšu sadzīšanu. Jau 1930.gadā atklāja, ka 50% no organisma hialuronskābes ir tieši ādā. Āda ir vislielākais orgāns, kur ādas reģenerācijas procesi norit ļoti aktīvi, tāpēc hialuronskābes klātesamība šajā procesā ir ļoti nozīmīga.

Zem ādas virsējās slāņa jeb epidermas atrodas vidējais ādas slānis, ko sauc par dermu. To veido kolagēnšķiedras un elastīgās šķiedras, kuras ir izkārtotas režģī, kas aizpildīts ar hialuronskābi. Tā ādā aiztur ūdeni un nodrošina tvirtumu. Gadiem ejot, hialuronskābes daudzums samazinās, tādējādi āda svīst , paliek sausāka, veidojas krunciņas. Katram no mums tas ir ģenētiski noteikts, lai gan ir virkne ārējo faktoru, kas jaunības eleksīra zaudēšanu paātrina, - ilgstoša uzturēšanās telpās, nepietiekama šķidruma uzņemšana, mazkustīgs dzīves veids, pārāk bieža sauļošanās saulē un solārijā.

Ikdienas sejas kopšana ar hialuronskābes saturošu kosmētiku ir ļoti svarīga un ādai nepieciešama. Mans pēdējā laika atradums un šī pavasara ieteikums jums, neatkarīgi vai Tu esi daiļā vai spēcīgā dzimuma pārstāvis, ir spāņu zinātniskā kosmētika ATACHE. Šis zīmols piedāvā visiem ādas tipiem un katram dzīves posmiem atbilstošu kosmētiku. Ādas mitrināšanas līnija ir Lift Therapy, kas sniedz tūlītēju ādas mitrumu un mirdzumu, bet ilgstoši lietojot šai līnijai ir ādu nostiprinošas īpašības.

ATACHE Lift Therapy līdzekļus sastāvā esošā mazmolekulārā hialuronskābe un lielmolekulārā hialuronskābe iekļūst gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, garantējot visas ādas struktūras intensīvu mitrināšanu. Ādai piemītošās dabiskās liftinga īpašības stimulē īpaši šai sērijai izstrādāt aktīvā sastāvdaļa GLATULINE ® koncentrāts, kas iegūts no dārzeņu spilantes eļļas. Šīs aktīvās sastāvdaļas darbības pamatā ir spēja ātri un efektīvi reorganizēt kolagēna šķiedras, kā rezultātā ir redzams tūlītējs liftinga efekts, kas saglabājas ilgstoši. Īpaša pērle šajā kosmētisko līdzekļu sērijā ir kakla un pazodes krēms ar sastāvā esošo kalciju un aminoskābēm, kas nostiprina plāno ādu. Lift Therapy līdzekļu iedarbībā ādā kļūst stingrāka, izlīdzinās grumbiņas, tiek koriģēta elasticitāti zaudējusī kakla āda un zoda līnija.

ATACHE Lift Therapy līnijai piedāvājumā ir:

 • Dienas krēms ar saules aizsargfiltru 20 (SPF 20)
  Dienas krēms ar saules aizsargfiltru 20
 • Nakts serums
  Nakts serums
 • Acu un lūpu krēms
  Acu un lūpu krēms
 • Kakla krēms sejas ovāla korekcijai
  Kakla krēms sejas ovāla korekcijai

✔ Ja Tavs sejas ovāls vairs nav tāds kā bija kādreiz,
✔ ja jūti, ka Tava āda ir sausa un prasa papildus mitrināšanu un barošanu,
✔ ja Tev ir sākuši parādīties pirmie pigmentācijas pleķīši,

tad šī kosmētikas līnija ir domāta tieši TEV!

Konsultēja Dr.med. Agnese Ruskule, ārstniecības un skaistumkopšanas salons VERDI