ATACHE DESPIGMEN Balinošs ķermeņa pieniņš (250 ml)

Ražotājs: Laboratorija ATACHE A.S., ASAC Pharma
Modelis: 640238
Pieejamība: Pieejams
34,00€
Bez nodokļa: 28,10€

Ķermeņa pieniņš, kam piemīt balinošas, mitrinošas un antioksidantu īpašības.  Piemīt viegla un patīkama tekstūra, ātri uzsūcas.
Formulas pamatā ir efektīvs aktīvais komponents AXOLIGHT ®, kas iedarbojas dubultīgi uz procesiem, kas atbildīgi par melanīna sintēzi organismā.
Balinošā efekta pamatā, ko izraisa AXOLIGHT ®, ir dubultīga iedarbība, pirmkārt, uz tirozīna enzīmu, kas atbildīgs par melanīna sintēzi organismā, otrkārt, uz jaunāko atklājumu mehānismu TRP-1 – olbaltumviela, kas iesaistās procesā, kad tirozīns pārvēršas L-DOPA. 
Olbaltumvielas TRP-1 aktivitātes samazināšana, ko izraisa AXOLIGHT, veicina ātrāku ādas balināšanas procesu, salīdzinājumā ar arbutīnu *. 

Āda kļūst gaišāka un spožāka. Papildus tam, aktīvo komponentu: pienskābe, glicerīns, nātrija PCA un E vitamīns, iedarbībā āda tiek intensīvi mitrināta un aizsargāta no brīvo radikāļu iedarbības

LIETOŠANA: uzklāt no rītiem un vakaros visam ķermenim vieglām masāžas kustībām, līdz pilnīgai absorbcijai.*pētījumā in vivo tika izmantots 3% AXOLIGHT salīdzinājumā ar 2% arbutīnu, piedalījās 22 sievietes no Āzijas, vidēja vecuma (37 gadi) 56 dienu laikā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts           Labs